Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תטא הילינג

תטא הילינג
קרדיט לתמונה: unsplash.com

בעולם קדחתני ומתיש שמעמיס עלינו מתחים אין־סופיים וחוסר ודאות קשה, אנשים נפתחים למחשבות על השלומות האישית שלהם ומחפשים שיטות טיפול טבעיות והוליסטיות שיעזרו להם לשמור עליה. שיטת תטא הילינג היא נישה יוצאת דופן בתחום הטיפולים ההוליסטיים כיוון שמדובר בתהליך מואץ של ריפוי שמשפיע עמוקות על הרווחה הפיזית, הרגשית והרוחנית שלנו. מעוניינים בתהליכי ריפוי עמוקים וממוקדים? מוכנים להיפתח ליופי של שיטת התטא הילינג? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת עליה.

מה זה תטא הילינג?

תטא הילינג היא טכניקת ריפוי הוליסטית המשתמשת בגלי תטא כדי להעמיק את ההרפיה של המטופל ולהגביר את היכולות האינטואיטיביות שלו. את שיטת התטא הילינג פיתחה ויאנה שטיבל, מרפאה אינטואיטיבית ידועה, כדי לעזור למטופלים להגיע אל תת־המודע שלהם, לזהות אמונות מגבילות ולהאיץ תהליכי ריפוי עמוקים בכל הרבדים. שיטת התטא הילינג יוצאת מנקודת הנחה שאמונותינו מעצבות את המציאות שלנו, משפיעות על המחשבות שלנו, על רגשותינו ועל בריאותנו. שידור גלי תטא במצב של הרפיה עמוקה מאפשר למטופל להתחבר לאנרגייה של כל היש, להתמיר את הכאבים הרגשיים שלו ואת קשייו האישיים ולהאיץ ריפוי מלא בכל הרבדים.

למי מתאימה השיטה?

שיטת תטא הילינג היא גישה טיפולית רב־תכליתית שמתאימה לאנשים בכל שדרות החיים. בין שאתם מתמודדים עם מחלה קשה, ובין שאתם חווים אתגרים רגשיים או מעוניינים בצמיחה רוחנית, אתם יכולים להתנסות בתטא הילינג ולהתוודע לכוחה המרפא.

  • אתגרי בריאות – שיטת תטא הילינג נהדרת לאנשים שמתמודדים עם אתגרים בריאותיים קשים כמו מחלות כרוניות, כאבים או נכות. השיטה משלימה טיפולים רפואיים קונבנציונליים כיוון שהיא פועלת ברובד הרגשי והאנרגטי של החולי ומאיצה תהליכי ריפוי.
  • שלומות – שיטת תטא הילינג עוזרת לאנשים שלכודים בדפוסי חשיבה שליליים ומתמודדים עם חרדות, דיכאון או טראומות, לשחרר את העומס הרגשי המכביד עליהם, לפתח חוסן נפשי ולבסס שלומות מלאה.
  • תהליכים רוחניים – אנשים שנמצאים במסע לגילוי עצמי ולצמיחה רוחנית, יכולים להפיק תועלת משיטת התטא הילינג. השיטה עוזרת לאנשים לחבור לתודעה הגבוהה שלהם ולגלות את הפוטנציאל האמיתי הטמון בהם.

למה כדאי לכם להתנסות בתטא הילינג?

תטא הילינג הוא תהליך עמוק אך עדין, משנה תודעה אך לא פולשני. הינה כמה סיבות להתנסות בו:

  • ריפוי הוליסטי – בניגוד לטיפולים קונבנציונליים, שלעתים קרובות מתמקדים בבעיות הפיזיות או הנפשיות של המטופלים, שיטת תטא הילינג מתמקדת בקשר בין הנפש ובין הגוף והתודעה. הפרספקטיבה ההוליסטית הזאת מאפשרת ריפוי עמוק ומואץ בכל הרבדים.
  • שינוי מהיר – תטא הילינג מתווה את הדרך לשינוי מהיר בחיי המטופלים. לאחר שהמטופל מזהה את האמונות המגבילות השולטות בחייו, הוא מתמיר אותן ומניע שינוי עמוק ומהיר שבא לידי ביטוי בכל תחום בחייו.
  • העצמה – אחד מעקרונות הליבה של התטא הילינג הוא העצמת המטופלים. לאחר זיהוי האמונות המגבילות ושינוי דפוסי החשיבה המטופלים מרגישים מועצמים ויכולים ליישם שינויים נוספים בחייהם.
  • טיפול עדין ולא פולשני – שיטת תטא הילינג היא תהליך טיפולי עדין ולא פולשני שמתאים למטופלים בכל הגילים ובמיוחד למטופלים שאינם מעוניינים בשיטות טיפול מסורתיות.

הכוח המרפא של תדר התטא

שיטת תטא הילינג היא אחת השיטות הטיפוליות ההוליסטיות המובילות בתחום הרפואה המשלימה כיום. בכוחה לשחרר את הפוטנציאל הגלום בכל אחד בתהליך ממוקד אך מהיר, מעמיק אך לא פולשני. בין שאתם זקוקים לריפוי פיזי, ובין שאתם כמהים לתמיכה רגשית או לסיוע בתהליך הרוחני שלכם, שיטת תטא הילינג תעזור לכם, תעצים אתכם ותראה לכם את הדרך לחיים מלאים, מעשירים ומספקים. אז פתחו את הדלת לכוחו המרפא של תדר התטא; אתם ראויים לזה.

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
מה חשוב לעשות אחרי תאונה בעבודה? המלצות של עו"ד תאונות עבודה
כל אדם שיוצא ליום עבודה מאמין שיחזור הביתה בשלום בסוף...
אילו נכסים פופולאריים ביותר בתור נכסים להשקעה?
כאשר אתם מעוניינים להיכנס לעולם הנדל"ן, ומחפשים דירות להשקעה בחיפה,...
הוצאת דיבה - מספר מרכיבים מרכזיים לתביעה
תביעה על הוצאת דיבה כרוכה בהליכים משפטיים הנפתחים על ידי...
גיורא זינגר – הופעה שאתם לא רוצים להחמיץ
כבר מזמן לא הייתם בהופעה מיוחדת שבאמת גרמה לכם אושר?...
כלי חיוני שנועד לעזור לאנשים וארגונים
מערכת ניהול משימות היא כלי חיוני שנועד לעזור לאנשים וארגונים...
התמודדות עם התמכרות בעידן המודרני
כולנו חיים בעידן שבו אנחנו יכולים לקבל אינפורמציה על כל...
סבון טבעי ומסורתי הידוע בתכונותיו העדינות והמזינות
סבון שמן זית הוא סבון טבעי ומסורתי הידוע בתכונותיו העדינות...
שיקום המראה של רצפה ישנה
פוליש לרצפה ישנה מחיר יכול להשתנות משמעותית על בסיס מספר...
הדרך הנכונה לבצע הרמת פנים
הרמת פנים ללא ניתוח, המכונה גם הצערת פנים ללא ניתוח,...
הליך משפטי שמטרתו השגת זכויות תושבות לשותף
הסדרת מעמד לבן זוג זר בישראל הוא הליך משפטי שמטרתו...
עורך דין המתמחה בדיני משפחה
עורך דין משפחה הוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה, ענף...
היבט מרכזי בהפקת אירועי חברה
הפקת אירועים עסקיים מקיפה תכנון, ארגון וביצוע אירועים המותאמים לצרכי...
מהן אותן חשבוניות ירוקות שכולם מדברים עליהן?
אתם עוסקים בניהול עסק קטן ופרטי כבר לא מעט שנים?...
חוזה משפטי שנכרת על ידי בני זוג לפני נישואיהם
הסכם קדם נישואין הוא חוזה משפטי שנכרת על ידי בני...
היא שיטה מודרנית לטיפול אורתודונטי
יישור שיניים אינויזליין היא שיטה מודרנית לטיפול אורתודונטי המשתמשת בסדרה...
הזדמנות ייחודית לגיוון רב
השקעות נדלן בחול מתייחס לנוהג של השקעה בשווקי נדל"ן מחוץ...