Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

שלומי זינו המועמד הבכיר לראשות עיריית נשר 2018

שלומי זינו המועמד הבכיר לראשות עיריית נשר 2018

בעוד כחודש יתקיימו בעיר נשר פריימריז מטעם הליכוד בו יבחרו חברי הליכוד את המועמד מטעמם לראשות עיריית נשר בבחירות הקרובות.

שלומי זינו שמכהן כחבר מועצה בעיריית נשר הינו אחד המתמודדים לראשות העיר מטעם הליכוד.

זינו, בן 34 נשוי ואב לשלושה, כיום מכהן במועצת העיר כיושב ראש סיעת נשר בתנופה, אותה ייסד עם ראש העיר לשעבר, דוד עמר ויושב ראש הכנסת לשעבר, דן תיכון שמכהן כחבר מועצת העיר.

שלומי שהינו חבר אופוזיציה נלחם מלחמה עיקשת בשחיתות הציבורית בעיריית נשר שהגיעה בקדנציה האחרונה לשיאים חדשים.

לאור מאבקו העיקש בשחיתות פתח מבקר המדינה בחקירה שלאחריה הגיש דוחות חמורים ביותר על השחיתות בעירייה.

סגן ראש העיר מר משיח עמר, הורשע, הודח והוגש נגדו קלון. מחזיק תיק החינוך מר יחיאל אדרי נחקר במשטרה בשל חשד לפלילים, אדרי אף הורחק מהעירייה למשך 4 ימים והמשטרה טרם הודיע על סיום החקירה.

שלומי זינו הגיע להישגים רבים בקדנציה הנוכחית על אף היותו חבר אופוזיציה, בקיץ האחרון הצליח להביא את קייטנת מדע בעלות של 80 שקלים בלבד לילדי נשר, בעזרת שר המדע אופיר אקוניס, ניהל מלחמה עיקשת בהקמת תאגיד המים בשיתוף תושבים רבים שהצליחה מעל המצופה, פעל להקמת רמזור בכביש בר יהודה ליד רח' ישורון וזאת לאחר שארעו מספר רב של תאונות דרכים קטלניות במקום.

במשך כל הקדנציה האחרונה, זינו יזם וניהל מאבקים ציבוריים שסחפרו רבים תושבים מול זיהום האוויר באוויר במספר חזיתות: תוכנית קרקעות הצפון, תוכנית חידוש פעילות המחצבה ופעילות ייצור המלט במפעל נשר.

בימים אלו ממש, זינו הקים את מטה "מצילים את נשר" המנהל מאבק נגד תוכניות חברת כלל תעשיות להקמת תחנת כח לייצור חשמל בעיר, בנייה על רכס נשר ההיסטורי, תוכניות שעלולות להביא לפגיעה קשה בחזון התיירות לעיר נשר ובאיכות החיים של תושבי נשר.

זינו אף פעל נחרצות נגד הסתננות ארגון שמאל קיצוני לבית ספר התיכון בעיר ופועל לאימוץ התוכנית להגברת המוטיבציה לצה"ל בקרב תלמידי התיכון בעיר

בנוסף, פעילותו של שלומי הצליחה למנוע גזירות רבות על תושבי נשר כגון, העלאות הארנונה בשנים 2017 ו-2018, ביטול ההחלטה על הטלת מס שמירה בגובה 2% מהארנונה על והעלאות מחירי הצהרונים הקייטנות שתוכננו לאחר שכבר גדלו במאות אחוזים.

שלומי הינו איש המחנה הלאומי אשר מאמין בשוק חופשי ובכלכלה דינמית שמאפשרת הקמת עסקים חדשים על ידי הקטנת מיסים ובירוקרטיה, זינו בטוח כי יש ביכולתו לפעול להבאת מנועי צמיחה כלכליים לעיר לצד גיוס תקציבים מהממשלה, פעולות שיאפשרו את חיזוק מצבה הפיננסי של העירייה ויבסס את מעמדה כעירייה עצמאית שתוכל להקל על יוקר המחיה של התושבים בעיר.

על אף היותו יו"ר סיעה עצמאית עם 2 מנדטים במועצה עם ניסיון רב בזירה הפוליטית המקומית והארצית שצבר לצד ראש עיריית נשר לשעבר דוד לשעבר כשהיה יועצו הקרוב במשך שנים רבות ובקדנציה האחרונה כשניהל אופוזיציה לוחמנית יחד עם יו"ר הכנסת לשעבר דן תיכון במועצת העיר

נגד בינמו, אדרי ומשיח עמר, זינו הזוכה לאהדה רבה בקרב הציבור בנשר, החליט להתמודד בפריימריז שיתקיימו במפלגת האם בה הוא פעיל וחבר מרכזי מזה שנים – מפלגת הליכוד.

בראיון למקומונט צפון, מדבר זינו על הפריימריז שיסעירו, על יחסי הכוחות, האכזבה של תושבי העיר מראש העיר אבי בינמו וסגן ראש העיר לשעבר משיח עמר.

מפלגת הליכוד נערכת להסתער בכל הכוח על תפקיד ראש עיריית נשר בבחירות הקרובות.

אחרי קרב האחים עמר, שגרמה להחלפת ראש העיר המיתולוגי של נשר, דוד עמר במועמד מפלגת העבודה, אבי בינמו, מדובר במהפך של ממש, ולא רק בשל העובדה שראש העיר בינמו, איש מפלגת העבודה שהתפקד לאחרונה לליכוד ונחשב למועמד בעל סיכויים לאחר ההסכם על ריצה משותפת עם הקבוצה של משיח עמר, שהודח לפני שנה מכל תפקידיו לאחר שנקבע קלון בהרשעתו בפלילים, אלא גם בשל העובדה כי נכון להיום, מפלגת הליכוד מחזיקה בשתי נציגים בלבד במועצת העיר לאחר שבכל השנים, מפלגת השלטון היתה הסיעה הגדולה במועצת העיר עם חמישה נציגים.

מפלגת הליכוד הודיעה השבוע באופן רשמי על קיום בחירות פנימיות ("פריימריז") בסניף נשר למועמד הליכוד לראשות העיר ולמועצת העיר, הבחירות יתקיימו בחודש מאי.

לאור הודעת בינמו על פרישתו מהמירוץ לראשות העירייה ושלילת האפשרות של משיח עמר להתמודד לתפקיד ציבורי בשל הקלון שנקבע בהרשעתו, על פני השטח, זינו נשחב למועמד המוביל בסניף הליכוד, השבוע מועמד נוסיף הכריז על התמודדותו.

שלומי פונה במסר לכל אנשי הליכוד בעיר " אני קורא לכל חברי הליכוד למהר ולחדש את חברותם בתנועה, נותרו מספר ימים ספורים על מנת להיות בעלי זכות הצבעה בבחירות שיתקיימו. זו מהות הדמוקרטיה וכל מי שעתיד העיר נשר חשובים לו מוזמן לקחת חלק פעיל בבחירות אלו ולממש את זכות הצבעה שלו כדי שיחד נבנה נבחרת מצוינת שתלכד את המחנה הלאומי בעיר שיעיר את העיר וייתן תקווה, בטחון ולכל תושביה."

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
קעקועים בקריות
ממותה אינק - סטודיו מוביל לפירסינג וקעקועים בקריות
פירסינג בקריות פירסינג בקריות נחשב כיום לאחת מהדרכים הפופולריות ביותר לביטוי...
"שישי לייב" בצפון הארץ ייערך במהלך חודש ספטמבר בחוצות המפרץ: זמרים בלייב מידי שישי
חוצות המפרץ אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר וחברת אשטרום, יערוך במהלך...
להקיש ולתופף באופן המושלם
בשביל להיות מתופף תותח ומצוין יש צורך בביצוע קפדני ונישנה...
מה הם דיני משפחה?
מה הם בעצם דיני משפחה ולמה צריך אותם? נתחיל במה היא...
מגדלי אקרו
ענף הבנייה הוא אחד הענפים המבוקשים ביותר, העבודה בה לעולם...
מעבר דירה לא חייב להיות טראומטי
מעבר דירה הוא תמיד הזדמנות להתחלה חדשה וזה די טבעי...
מה לעשות כאשר אני רוצה לרכוש דירה אך אין לי הון עצמי
מהן האפשרויות שלי לקנות דירה ומה אני צריך לשם כך אין...
מטבח אקלקטי - כמה סגנונות במטבח אחד
מטבח הוא אחד האזורים המרכזיים בבית. במטבח נעשות פעולות רבות...
מתי לפנות אל עורך דין נזיקין?
בתוך התחום הרחב של המשפט האזרחי, תחום הנזיקין תופס מקום...
קבוצת הנדל"ן ישראל REG משיקה את פרוייקט פריים סנטר בנשר
קבוצת הנדל"ן ישראל REG משיקה את פרוייקט פריים סנטר בנשר
"איך לא חשבתי על זה בזמן...?", תמיד אני חכם בדיעבד..."...
חבר מועצת העיר איגור גורביץ יו"ר נשר ביתנו הצטרף לליכוד ותומך בשלומי זינו לראשות העיר
חבר מועצת העיר איגור גורביץ יו"ר נשר ביתנו לשעבר, הצטרף...
מאות משתתפים במפגן התמיכה של זינו . הצלחה אדירה למועמד הליכוד בנשר, שלומי זינו בכנס עם מעל שלוש מאות משתתפים התקיים השבוע בקאנטרי הספייס בנשר
את הכנס הוביל ראש המטה של זינו דוד עמר, בכנס...
ביבי נתניהו ושלומי זינו
ראש הממשלה נתניהו הביע תמיכה בשלומי זינו לראשות העיר נשר
ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו נפגש אתמול (יום ב')...
עמותת מקום קטן בלב: מתנות לראש השנה – על מה כדאי לוותר?
עמותת מקום קטן בלב: מתנות לראש השנה – על מה כדאי לוותר?
דקה לפני ראש השנה כולנו עסוקים באופן טבעי ברכישת מתנות...
זינו פנה לרוה"מ לעצור את תוכניות כלל בנשר
בעקבות אישור הועדה המחוזית את התוכניות לבנייה של 5,000 יחידות...
ניצחון לזינו - הליכוד ירוץ רק ברשימה אחת למועצת העיר נשר בראשות שלומי זינו מועמד הליכוד לראשות העיר נשר
ניצחון גדול למועמד לראשות העיר נשר, שלומי זינו. וועדת הבחירות המוניציפאלית...