Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מאות משתתפים במפגן התמיכה של זינו . הצלחה אדירה למועמד הליכוד בנשר, שלומי זינו בכנס עם מעל שלוש מאות משתתפים התקיים השבוע בקאנטרי הספייס בנשר

מאות משתתפים במפגן התמיכה של זינו . הצלחה אדירה למועמד הליכוד בנשר, שלומי זינו בכנס עם מעל שלוש מאות משתתפים התקיים השבוע בקאנטרי הספייס בנשר

את הכנס הוביל ראש המטה של זינו דוד עמר, בכנס השתתפו אישי ציבור רבים וביניהם: יו"ר ועדת החוץ והבטחון, חבר הכנסת אבי דיכטר, סגנית יו"ר הכנסת, נאוה בוקר, חברת הכנסת ד"ר ענת ברקו, ויו"ר סיעת הליכוד, חבר הכנסת דוד ביטן.

גם יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין ושר הרווחה חיים כץ שמסיבות אישיות, לא הצליחו להגיע לכנס, שלחו סרטונים בהם הביעו תמיכה בשלומי זינו לראשות העיר נשר והתנצלו בפני משתתפי הכנס על אי הגעתם תוך התחייבות להגיע בקרוב לעיר נשר.

שלומי זינו, מועמד הליכוד לראשות העיר נשר

זינו זכה לשבחים רבים מאישי הציבור וחברי הכנסת שהשתתפו בכנס  שהדגישו את התמיכה הנרחבת של ראש הממשלה וכל חברי תנועת הליכוד בשלומי זינו ובמועמדים לרשימת מחל בראשות זינו. נבחרי הציבור והדגישו את הנמרצות, הנחישות והיכולות של זינו המחובר מאוד לראש הממשלה, לשרים וחברי הכנסת שיסייעו רבות לעיריית נשר ולתושבי נשר בקידום העיר נשר.

יו"ר ועדת החוץ והבטחון, חבר הכנסת אבי דיכטר

זינו  התחיל את נאומו בסיפור קצר: " לפני שנים רבות כשמר בנימין נתניהו, התמודד לראשונה לכנסת הוא התארח בנשר אצל ראש העיר המיתולוגי, דוד עמר ז"ל, יחד עם השר איווט ליברמן כשעוד היה בליכוד ובסיום המפגש התבטא ביבי כך : 'עם בוריס ומוריס, בטוח ננצח!' בוריס, זה פרופסור בוריס קרומלגאז, חבר מועצת העיר לשעבר שנמצא כאן הערב והיה מראשוני התומכים במועמדותי לראשות העיר! ומוריס – זהו מוריס בן שטרית, גם חבר מועצת עיר נשר לשעבר שגם נמצא כאן הערב וגם מוריס הוא מהראשונים שהצטרפו אליי לדרך במירוץ לראשות העיר ואני בטוח שגם הפעם – יחד עם בוריס ומוריס – ננצח!"

זינו סקר בפני מאות האורחים את החזון שלו לעיר נשר והודה לאישי הציבור ומאות המשתתפים תושבי נשר שהגיעו לכנס להרים כוסית לשנה החדשה והתחייב להמשיך את המאבקים שהתחיל בשנים האחרונות באמצעות מטה "מצילים את נשר" לפינוי המחצבה ברמות יצחק, עצירת תוכניות כלל תעשיות להקמת תחנת כח לייצור חשמל, שמירה על ערכי הטבע והשימור בעיר ופינוי כל המפעלים המזהמים בעיר. זינו גם הבטיח להפוך את העיר נשר לעיר לכל החיים מהגיל הרך ועד לאזרחים הותיקים תוך מתן שירותים באופן שיוויוני לכל התושבים. עוד הוסיף זינו התחייב כי יפעל לביסוס מעמדה העצמאי של העיר נשר תוך הגדלת ההכנסות העצמיות של העירייה מארנונה לעסקים יחד עם חישוב מחודש של צו הארנונה באופן צודק ושיוויוני  בכל העיר. בעניין החינוך זינו התחייב להקים מנהל חינוך עירוני עם גישה למדעים וטכנולוגיה בשיתוף פעולה עם הטכניון והאוניברסיטה והוסיף כי יוציא את הפוליטיקה מהחינוך. זינו ברך את אשתו וילדיו וקרא לכל המשתתפים להצטרף למטות של הליכוד בעיר בנשר בשכונת תל חנן ובשכונת רמות יצחק כדי להצליח יחד ב-60 ימים שנותרו עד הניצחון הגדול ב-30 באוקטובר.

סגנית יו"ר הכנסת, נאוה בוקר

זינו עצמו כתב בדף הפייסבוק שלו:" התרגשות חברים.. אין מילים… מאות מתושבי נשר הגיעו אתמול למפגן כח מדהים. התגובות הרבות אותם אני מקבל מהשרים והחכים ובעיקר מתושבי נשר הם ההוכחה שאנו בדרך הנכונה. זה מרגש ברמה האישית אבל בעיקר ברמה של נשר. כשאני רואה הבוקר את הנוער הנפלא שלנו אני יודע שאתמול נעשה  צעד  חשוב , צעד שנותן לנו תקווה לעתיד טוב יותר ושיוויוני יותר. תודה לכולכם שבאתם תודה שאתם נותנים תקווה חדשה לנשר, שנה טובה וחג שמח לכולם!"

 

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
הסיבה שכל כך חשוב לבצע בדק בית בצפון
אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם להיכנס לבית חדש בלי...
קעקועים בקריות
ממותה אינק - סטודיו מוביל לפירסינג וקעקועים בקריות
פירסינג בקריות פירסינג בקריות נחשב כיום לאחת מהדרכים הפופולריות ביותר לביטוי...
"שישי לייב" בצפון הארץ ייערך במהלך חודש ספטמבר בחוצות המפרץ: זמרים בלייב מידי שישי
חוצות המפרץ אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר וחברת אשטרום, יערוך במהלך...
להקיש ולתופף באופן המושלם
בשביל להיות מתופף תותח ומצוין יש צורך בביצוע קפדני ונישנה...
מה הם דיני משפחה?
מה הם בעצם דיני משפחה ולמה צריך אותם? נתחיל במה היא...
מגדלי אקרו
ענף הבנייה הוא אחד הענפים המבוקשים ביותר, העבודה בה לעולם...
מעבר דירה לא חייב להיות טראומטי
מעבר דירה הוא תמיד הזדמנות להתחלה חדשה וזה די טבעי...
מה לעשות כאשר אני רוצה לרכוש דירה אך אין לי הון עצמי
מהן האפשרויות שלי לקנות דירה ומה אני צריך לשם כך אין...
מטבח אקלקטי - כמה סגנונות במטבח אחד
מטבח הוא אחד האזורים המרכזיים בבית. במטבח נעשות פעולות רבות...
מתי לפנות אל עורך דין נזיקין?
בתוך התחום הרחב של המשפט האזרחי, תחום הנזיקין תופס מקום...
קבוצת הנדל"ן ישראל REG משיקה את פרוייקט פריים סנטר בנשר
קבוצת הנדל"ן ישראל REG משיקה את פרוייקט פריים סנטר בנשר
"איך לא חשבתי על זה בזמן...?", תמיד אני חכם בדיעבד..."...
חבר מועצת העיר איגור גורביץ יו"ר נשר ביתנו הצטרף לליכוד ותומך בשלומי זינו לראשות העיר
חבר מועצת העיר איגור גורביץ יו"ר נשר ביתנו לשעבר, הצטרף...
מאות משתתפים במפגן התמיכה של זינו . הצלחה אדירה למועמד הליכוד בנשר, שלומי זינו בכנס עם מעל שלוש מאות משתתפים התקיים השבוע בקאנטרי הספייס בנשר
את הכנס הוביל ראש המטה של זינו דוד עמר, בכנס...
ביבי נתניהו ושלומי זינו
ראש הממשלה נתניהו הביע תמיכה בשלומי זינו לראשות העיר נשר
ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו נפגש אתמול (יום ב')...
עמותת מקום קטן בלב: מתנות לראש השנה – על מה כדאי לוותר?
עמותת מקום קטן בלב: מתנות לראש השנה – על מה כדאי לוותר?
דקה לפני ראש השנה כולנו עסוקים באופן טבעי ברכישת מתנות...
זינו פנה לרוה"מ לעצור את תוכניות כלל בנשר
בעקבות אישור הועדה המחוזית את התוכניות לבנייה של 5,000 יחידות...