Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לבחור עורך דין פלילי

לבחור עורך דין פלילי

אתם נזקקים לשירותיו של עורך דין פלילי בפעם הראשונה בחייכם. איש מחבריכם אינו מכיר עורך דין פלילי. אתם נכנסים לאינטרנט, מקלידים בחיפוש עורך דין פלילי בתל אביב והולכים לאיבוד בכמות אדירה של תוצאות. כיצד תבחרו מי יגן עליכם ויעמוד לצדכם אל מול המתקפה המאיימת על כל מישורי חייכם?

לבחור עורך דין פלילי

דבר ראשון והחשוב ביותר הוא לוודא שלעורך הדין יש מומחיות וניסיון במשפט הפלילי. הרי לא תיקחו עורך דין המתמחה במקרקעין או בדיני נזיקין או עורך דין שעושה "קצת מהכל" לייצג אתכם בהליך פלילי שעלול לשאת השלכות מרחיקות לכת על עתידכם. עוד חשוב לבדוק את הותק של עורך הדין בתחום הפלילי והאם טיפל במקרים דומים בעבר. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא מי במשרד צפוי לטפל בפועל בעניינך, האם עורך הדין אליו פנית באופן אישי, האם עורך דין אחר צעיר ולא מנוסה או שאולי בכלל מתמחה.

עוד חשוב לשים לב כאשר אתם בוחרים עורך דין פלילי שעורך הדין לא ממהר להבטיח לכם הבטחות להשיג תוצאה כזו או אחרת בתיק. עורך דין פלילי בקריות מקצועי, אחראי והגון יכול להבטיח אך ורק שיעשה כמיטב יכולתו וניסיונו אך לעולם לא יבטיח תוצאה מסוימת, כיוון שזו איננה בשליטתו. נוסף על כן, מומלץ לשים לב שעורך הדין לא מנסה לשדל אתכם לשכור את שירותיו בכל מני הצעות מפתות או בטענות על "קשרים אישיים" עם גורמים כאלה או אחרים במערכת.

בכל מקרה, לפני שתבחרו עורך דין פלילי שילווה אתכם בחקירה פלילית שנפתחה נגדכם או ייצג אתכם בהליך פלילי המתנהל נגדכם בבית המשפט חשוב מאוד לבחון את כל הנתונים בכובד ראש, לא להתפתות לשכר טרחה נמוך באופן מגוחך ורצוי לנסות להתייעץ ולקבל המלצות מאנשים המקורבים לתחום.

משרד עורכי דין פלילי גיא פלנטר נוסד בשנת 1999 ולו ניסיון עשיר ומוכח בטיפול בתיקים פליליים במגוון רחב של עבירות פליליות. המשרד יוצא דופן מבין משרדי עורכי הדין הפליליים בכך שעיקר עיסוקו בייצוג חשודים ונאשמים ללא עבר פלילי והמשרד נמנע כעקרון מלייצג ארגוני פשיעה ועבריינים "מקצועיים".

עורך דין לערעור פלילי

השאלה כיצד לבחור נכון עורך דין פלילי בחיפה איננה מתעוררת רק במקרים של חקירה פלילית או עם הגשת כתב אישום, אלא חשובה לא פחות גם כאשר ההליך הפלילי הסתיים וכעת עומד על הפרק הליך של ערעור פלילי. בין אם אתם רוצים לערער על פסק דין שניתן בעניינכם ובין אם התביעה הגישה ערעור ואתם המשיבים בערעור – חשוב ביותר לקבל יעוץ וייצוג משפטי בהליך הערעור. חשוב להבין כי הליך של ערעור מהווה חלון הזדמנויות לנסות ולשנות את הגזרה וייצוג על ידי עורך דין פלילי מקצועי עשוי לשפר באופן משמעותי את סיכויי הערעור. כמו כן, ערעור שמוגש ע"י התביעה עלול לחשוף אתכם להרעת מצבכם, בין אם בשאלת האחריות לאשמה ובין באפשרות להחמרה בעונש, ועל כן מומלץ מאוד להסתייע בעורך דין פלילי.

לפיכך, בין אם אתם מחפשים עורך דין פלילי בראשון לציון שייצג אתכם בהליך של ערעור פלילי, חשוב ביותר לנסות ולבחון את ניסיונו המקצועי של עורך הדין בהליכי ערעור, את מידת היסודיות שלו, יכולתו לאבחן בין עיקר לטפל וכן את כושר השכנוע שלו בכתב ובעל פה.

משרד עורכי דין גיא פלנטר מעניק ייצוג משפטי בהליכי ערעור פלילי בבתי המשפט המחוזיים בכל רחבי הארץ ובבית המשפט העליון. למשרד עו"ד גיא פלנטר ניסיון רב בהליכי ערעור פלילי, הן בערעורים על הכרעת הדין (אשם לא אשם) והן בערעורים על גזר הדין (שאלת העונש). התקשרו עכשיו 03-744-7448.

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
מה שחשוב לדעת על ייצוג נפגעי עבירה
תפקידם של עורכי דין פליליים הוא בעיקר ייצוג החשוד או...
הקשר בין תשתית תקשורת טובה ויעילות העסק
אנחנו חיים בעידן שאם יש משהו בולט בו, זו התחרות....
מה באמת צריך לדעת כשרוצים לקנות נעלי ספורט?
אם יש מוצר שמיליוני אמריקאים עושים בו שימוש ולא טועים...
להפוך להורה של הוריכם- איך תעשו את זה?
אצל כולם מגיע בסופו של דבר אותו שלב בלתי נמנע:...
בחירת שער חשמלי עם מומחי עופר שערים
מבוא בחירת השער החשמלי המתאים לנכס שלכם יכולה להיות משימה לא...
הסיבה שכל כך חשוב לבצע בדק בית בצפון
אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם להיכנס לבית חדש בלי...
איך לבחור את ההפעלה המושלמת ליום הולדת
היום המצופה ביותר בשנה כבר כמעט כאן: יום ההולדת של...
איך לתכנן תקציב משפחתי?
המשפחה היא מדינה במיניאטורה: יש לה ראש, יועץ, "אוכלוסייה מסובסדת",...
איך גם אתם תשנו את חייכם מקצה לקצה
מביטים על אחרים ומרגישים שאתם קצת מקנאים? גם אתם הייתם...
כל מה שצריך לדעת על הדברה ירוקה מול הדברה רגילה
לצד כל המודעות הסביבתית והצורך במזעור הנזקים לציבור ולסביבה, שיטת...
התמכרות נפשית או פיזית?
מרכז גמילה מסמים או גורמי התמכרות אחרים, במידה והוא מקצועי...
רפורמת החשמל: כל מה שצריך לדעת
רפורמת החשמל היא תהליך לשינוי מהותי של שוק החשמל והכנסה...
גיליתם ליקויים בדירה חדשה? אל תוותרו
קניית דירה מקבלן דורשת סבלנות רבה מן הקונים. הנחמה מבחינתם...
חתימה על הסכם ממון לפני או אחרי הנישואין- מה ההבדל
זוגות רבים מודעים היום לכך שגירושין הם מהלך נפוץ יחסית,...
היכן ניתן לרכוש תמרורים?
תמרורים הם אחד הדברים החשובים ביותר בכביש, באתרים מסוימים, בשטח,...
פתרונות מתקדמים ומקצועיים לטיפול וטיפוח השיניים
בעידן שבו המראה והאסתטיקה חשובים יותר מתמיד, רפואת השיניים מציעה...