Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חוששים מבגידה? מה עושים?

חוששים מבגידה? מה עושים?
צילום pixabay

אחוז הגירושין בישראל, נכון ל-2018, עומד על מעל לחמישים אחוז, כאשר המשמעות לכך בפועל היא שאחד מתוך שני זוגות בישראל מתגרש. הסיבות לגירושין הן רבות. לעיתים חוסר התאמה, לעיתים בעיות כלכליות או אישיות, ההופכות את הזוגיות למורכבת עוד יותר ולעיתים בגידות הן אלו שמובילות לגירושין. בעידן של היום, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות, אתרי ההיכרויות הרבים, ובאופן כללי, החשיפה לכל כך הרבה אפשרויות והנגישות הרבה להן, נדמה לא אחת כי הפיתוי גדול הרבה יותר מבעבר וכך גם הסיכוי לבגידה. חוקר פרטי בצפון, במקרים כאלה, יכול להיות הכתובת המתאימה לכל אלה, החושדים בבני או בבנות זוגם כי אלה בוגדים בהם מאחורי גבם.

חוששים מבגידה? מה עושים?
צילום pixabay

כשהפיתויים הם רבים

אתגרים בזוגיות הם עניין שבשגרה. גם זוגות אוהבים, שנמצאים שנים רבות יחד, מוצאים עצמם מתמודדים עם לא מעט מורכבויות ואתגרים שונים לאורך השנים, כשהסוד הוא לדעת כיצד מתגברים עליהם ומוצאים את הטוב שבחיים המשותפים. יחד עם זאת, ישנם כאלה המוצאים עצמם, ומכל סיבה שהיא, בוחרים בפיתוי. בוחרים בבגידה בבן או בבת הזוג ובכך מסכנים, במודע, את המוסד הכול כך חשוב הזה. את מוסד הנישואין.

במקרים של חשש מכך או חשדות שעולים וצצים, חשוב לדעת שישנה כתובת שניתן לפנות אליה כדי לבחון האם ועד כמה הם אכן מבוססים. במקום להישאר באפלה, במקום להעלות השערות שייתכן ואינן כלל מבוססות (או להיפך), ניתן לפנות לחוקר פרטי, המבצע מעקב אחר בן או בת הזוג החשודים בבגידה ונעזר באמצעים שונים על מנת לבדוק האם אכן הדבר הוא כך.

עבודתו של החוקר הפרטי נעשית בדיסקרטיות מלאה. הסביבה כלל איננה יודעת כי אותו אדם, פועל מטעם אדם אחר ומבצע מעקב אחר אדם שלישי, שייתכן ובוגד בבן או בבת הזוג שלו. העבודה עצמה נעשית תחת הסוואה מלאה והיא יכולה להתבצע לאורך כל שעות היממה ולעיתים אך 24 שעות רצופות. החוקר הפרטי נעזר באמצעים טכנולוגיים שונים המסייעים לו לבצע את המעקב ולאסוף נתונים ממשיים שיכולים להעיד שאכן מדובר בבגידה. הוא יכול לצלם ובכך לתעד את הבוגד ואת מפגשיו השונים, הוא יכול להאזין לשיחות ואף לבצע מעקב פיזי, באמצעות רכבו או ברגל, אחר החשוד או החשודה.

כן או לא?

למתלבטים האם אכן כדאי ונכון לפנות לשירותיו של חוקר פרטי בצפון, מומלץ לבחון מספר נקודות לפני הפנייה. הראשונה היא האם יש ספק שמדובר בבגידה או שמא זוהי התנהלות אחרת. במידה ואכן עולה ספק ולא ברורה התנהגותו של בן הזוג או התנהגותה של בת הזוג, חוקר פרטי יוכל לתת את התשובות המלאות ולהסיר את אותו ספק לא רצוי.

כיום, חוקרים פרטיים מבצעים מעקבים במצבים רבים מאד, ולא רק במקרים של חשש מבגידה, והסיוע בהם הפך למקובל מאד בשנים האחרונות. רמת התחכום עולה, הפיתויים רבים, האמצעים להסתיר את הבגידה הם מגוונים ופעמים רבות בני הזוג, ואף לאחר לא מעט שנים, כלל לא מודעים לבגידה. הפרת האמונים הזו, הפגיעה בבן או בבת הזוג ובקשר המשותף שלהם, בהחלט מצדיקים נקיטת פעולה, שיכולה להתחיל בפנייה לחוקר הפרטי ולביצוע מעקב על מנת לבדוק האם אכן זהו מקרה של בגידה או אולי חששות שכלל אינם מבוססים.

כיצד למצוא את החוקר המתאים

בעת הפנייה לחוקר פרטי, חשוב לבדוק מולו מהי הכשרתו בתחום, מהו ניסיונו וגם כיצד בפועל מתבצעת החקירה. חשוב למסור לו את כל הנתונים והפרטים העיקריים הרלוונטיים לכך ולאפשר לו לבצע את עבודתו ללא כל הפרעה. מדובר בתקופה לא פשוטה, תקופה רגישה ועמוסה מאד. בעזרת גורם מקצועי, המכיר היטב את התחום, יודע כיצד להתנהל בו כהלכה וגם להכיל את הקושי והמורכבות הרבה שמביאה איתה העבודה, אפשר למצוא את התשובות לשאלה החשובה, האם אכן מדובר בבגידה. חוקר פרטי מנוסה יפעל בדיסקרטיות רבה ובזהירות יתרה.

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
אתם ממש לא צריכים לסבול מהכאב כל הזמן
אולי התחלתם עבודה חדשה או עברתם דירה. פתאום אתם מרגישים...
הרישיון שלכם בסכנה? רק עורך דין לענייני תעבורה בראשון לציון ישמור לכם עליו
רישיון הנהיגה הוא משאב יקר ערך עבור כל אדם כמעט....
איך מתמודדים עם הובלה יחסית קטנה?
מצאתם אחד את השנייה ואתם רוצים לעבור לגור ביחד? כל...
איך בודקים האם מישהו מאזין לי לטלפון?
כאשר אנחנו צופים בסדרות מתח אנחנו נחשפים לכל מיני פעולות...
אלו פיצויים ניתן לתבוע בגין לשון הרע
חוק איסור לשון הרע, התשכ"ה-1965, נועד להגן על כבודו ושמו...
טיפים חשובים שיש לזכור בעת תכנון החופשה לבודפשט
אחרי הטיסה, שום דבר לא משתווה לנסיעה רגועה ומהנה היישר...
איך לנהל שגרת טיפולים נכונה לחיית המחמד שלכם?
חיות מחמד זקוקות לשגרה בדיוק כמו בני אדם והשגרה רפואית...
איך אוטמים נכון תקרה וקירות של חניון
מתי מגיע הזמן לאטום מחדש את החניון? כיצד מבצעים איטום...
נפגעתם בתאונה באזור המרכז העמוס? אל תתמודדו לבד
באזורים עירוניים עמוסים כמו גוש דן קורות לא מעט תאונות....
דלתות מוסך - כך תבצעו את הבחירה הנכונה
בין אם מדובר על רכישה המיועדת לעסק שלכם ובין אם...
צריכת החשמל שלכם יכולה להשתנות
כולנו עדים לשינויים האדירים המתרחשים בעולם עקב שינויי האקלים. השימוש...
מה שחשוב לדעת על ייצוג נפגעי עבירה
תפקידם של עורכי דין פליליים הוא בעיקר ייצוג החשוד או...
הקשר בין תשתית תקשורת טובה ויעילות העסק
אנחנו חיים בעידן שאם יש משהו בולט בו, זו התחרות....
מה באמת צריך לדעת כשרוצים לקנות נעלי ספורט?
אם יש מוצר שמיליוני אמריקאים עושים בו שימוש ולא טועים...
להפוך להורה של הוריכם- איך תעשו את זה?
אצל כולם מגיע בסופו של דבר אותו שלב בלתי נמנע:...
בחירת שער חשמלי עם מומחי עופר שערים
מבוא בחירת השער החשמלי המתאים לנכס שלכם יכולה להיות משימה לא...