Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חוששים מבגידה? מה עושים?

חוששים מבגידה? מה עושים?
צילום pixabay

אחוז הגירושין בישראל, נכון ל-2018, עומד על מעל לחמישים אחוז, כאשר המשמעות לכך בפועל היא שאחד מתוך שני זוגות בישראל מתגרש. הסיבות לגירושין הן רבות. לעיתים חוסר התאמה, לעיתים בעיות כלכליות או אישיות, ההופכות את הזוגיות למורכבת עוד יותר ולעיתים בגידות הן אלו שמובילות לגירושין. בעידן של היום, בעידן האינטרנט, הרשתות החברתיות, אתרי ההיכרויות הרבים, ובאופן כללי, החשיפה לכל כך הרבה אפשרויות והנגישות הרבה להן, נדמה לא אחת כי הפיתוי גדול הרבה יותר מבעבר וכך גם הסיכוי לבגידה. חוקר פרטי בצפון, במקרים כאלה, יכול להיות הכתובת המתאימה לכל אלה, החושדים בבני או בבנות זוגם כי אלה בוגדים בהם מאחורי גבם.

חוששים מבגידה? מה עושים?
צילום pixabay

כשהפיתויים הם רבים

אתגרים בזוגיות הם עניין שבשגרה. גם זוגות אוהבים, שנמצאים שנים רבות יחד, מוצאים עצמם מתמודדים עם לא מעט מורכבויות ואתגרים שונים לאורך השנים, כשהסוד הוא לדעת כיצד מתגברים עליהם ומוצאים את הטוב שבחיים המשותפים. יחד עם זאת, ישנם כאלה המוצאים עצמם, ומכל סיבה שהיא, בוחרים בפיתוי. בוחרים בבגידה בבן או בבת הזוג ובכך מסכנים, במודע, את המוסד הכול כך חשוב הזה. את מוסד הנישואין.

במקרים של חשש מכך או חשדות שעולים וצצים, חשוב לדעת שישנה כתובת שניתן לפנות אליה כדי לבחון האם ועד כמה הם אכן מבוססים. במקום להישאר באפלה, במקום להעלות השערות שייתכן ואינן כלל מבוססות (או להיפך), ניתן לפנות לחוקר פרטי, המבצע מעקב אחר בן או בת הזוג החשודים בבגידה ונעזר באמצעים שונים על מנת לבדוק האם אכן הדבר הוא כך.

עבודתו של החוקר הפרטי נעשית בדיסקרטיות מלאה. הסביבה כלל איננה יודעת כי אותו אדם, פועל מטעם אדם אחר ומבצע מעקב אחר אדם שלישי, שייתכן ובוגד בבן או בבת הזוג שלו. העבודה עצמה נעשית תחת הסוואה מלאה והיא יכולה להתבצע לאורך כל שעות היממה ולעיתים אך 24 שעות רצופות. החוקר הפרטי נעזר באמצעים טכנולוגיים שונים המסייעים לו לבצע את המעקב ולאסוף נתונים ממשיים שיכולים להעיד שאכן מדובר בבגידה. הוא יכול לצלם ובכך לתעד את הבוגד ואת מפגשיו השונים, הוא יכול להאזין לשיחות ואף לבצע מעקב פיזי, באמצעות רכבו או ברגל, אחר החשוד או החשודה.

כן או לא?

למתלבטים האם אכן כדאי ונכון לפנות לשירותיו של חוקר פרטי בצפון, מומלץ לבחון מספר נקודות לפני הפנייה. הראשונה היא האם יש ספק שמדובר בבגידה או שמא זוהי התנהלות אחרת. במידה ואכן עולה ספק ולא ברורה התנהגותו של בן הזוג או התנהגותה של בת הזוג, חוקר פרטי יוכל לתת את התשובות המלאות ולהסיר את אותו ספק לא רצוי.

כיום, חוקרים פרטיים מבצעים מעקבים במצבים רבים מאד, ולא רק במקרים של חשש מבגידה, והסיוע בהם הפך למקובל מאד בשנים האחרונות. רמת התחכום עולה, הפיתויים רבים, האמצעים להסתיר את הבגידה הם מגוונים ופעמים רבות בני הזוג, ואף לאחר לא מעט שנים, כלל לא מודעים לבגידה. הפרת האמונים הזו, הפגיעה בבן או בבת הזוג ובקשר המשותף שלהם, בהחלט מצדיקים נקיטת פעולה, שיכולה להתחיל בפנייה לחוקר הפרטי ולביצוע מעקב על מנת לבדוק האם אכן זהו מקרה של בגידה או אולי חששות שכלל אינם מבוססים.

כיצד למצוא את החוקר המתאים

בעת הפנייה לחוקר פרטי, חשוב לבדוק מולו מהי הכשרתו בתחום, מהו ניסיונו וגם כיצד בפועל מתבצעת החקירה. חשוב למסור לו את כל הנתונים והפרטים העיקריים הרלוונטיים לכך ולאפשר לו לבצע את עבודתו ללא כל הפרעה. מדובר בתקופה לא פשוטה, תקופה רגישה ועמוסה מאד. בעזרת גורם מקצועי, המכיר היטב את התחום, יודע כיצד להתנהל בו כהלכה וגם להכיל את הקושי והמורכבות הרבה שמביאה איתה העבודה, אפשר למצוא את התשובות לשאלה החשובה, האם אכן מדובר בבגידה. חוקר פרטי מנוסה יפעל בדיסקרטיות רבה ובזהירות יתרה.

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
אילו נכסים פופולאריים ביותר בתור נכסים להשקעה?
כאשר אתם מעוניינים להיכנס לעולם הנדל"ן, ומחפשים דירות להשקעה בחיפה,...
הוצאת דיבה - מספר מרכיבים מרכזיים לתביעה
תביעה על הוצאת דיבה כרוכה בהליכים משפטיים הנפתחים על ידי...
גיורא זינגר – הופעה שאתם לא רוצים להחמיץ
כבר מזמן לא הייתם בהופעה מיוחדת שבאמת גרמה לכם אושר?...
כלי חיוני שנועד לעזור לאנשים וארגונים
מערכת ניהול משימות היא כלי חיוני שנועד לעזור לאנשים וארגונים...
התמודדות עם התמכרות בעידן המודרני
כולנו חיים בעידן שבו אנחנו יכולים לקבל אינפורמציה על כל...
סבון טבעי ומסורתי הידוע בתכונותיו העדינות והמזינות
סבון שמן זית הוא סבון טבעי ומסורתי הידוע בתכונותיו העדינות...
שיקום המראה של רצפה ישנה
פוליש לרצפה ישנה מחיר יכול להשתנות משמעותית על בסיס מספר...
הדרך הנכונה לבצע הרמת פנים
הרמת פנים ללא ניתוח, המכונה גם הצערת פנים ללא ניתוח,...
הליך משפטי שמטרתו השגת זכויות תושבות לשותף
הסדרת מעמד לבן זוג זר בישראל הוא הליך משפטי שמטרתו...
עורך דין המתמחה בדיני משפחה
עורך דין משפחה הוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה, ענף...
היבט מרכזי בהפקת אירועי חברה
הפקת אירועים עסקיים מקיפה תכנון, ארגון וביצוע אירועים המותאמים לצרכי...
מהן אותן חשבוניות ירוקות שכולם מדברים עליהן?
אתם עוסקים בניהול עסק קטן ופרטי כבר לא מעט שנים?...
חוזה משפטי שנכרת על ידי בני זוג לפני נישואיהם
הסכם קדם נישואין הוא חוזה משפטי שנכרת על ידי בני...
היא שיטה מודרנית לטיפול אורתודונטי
יישור שיניים אינויזליין היא שיטה מודרנית לטיפול אורתודונטי המשתמשת בסדרה...
הזדמנות ייחודית לגיוון רב
השקעות נדלן בחול מתייחס לנוהג של השקעה בשווקי נדל"ן מחוץ...
מגשי הפירות - האמנות שבעיצוב והקסם שבפירות
בעידן הקצב המהיר שבו אנו חיים, מציאת רגעי יוקרה והפסקת...