Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עושים קעקוע

עושים קעקוע

כל מי שכבר נושא על גופו קעקוע כל שהוא מכיר את תחושת הגאווה שאופפת אתו בכל פעם שהוא נחשף לסביבה הקרובה. קעקוע הוא סוג של אמירה חופשית שנשארת אתנו למשך כל החיים, ועל כן עלינו להיות מפוקסים ומחושבים כאשר אנו המחליטים לעשות אותו. את הקעקוע ניתן לעשות בקליניקות מיוחדות אשר מיועדות לשם כך, שם ימתין לנו אמן הקעקועים ויסייע לנו לבחור את הקעקוע המתאים ביותר.

לא תמיד קיימת התערבות מצדו של אמן הקעקועים וזו כבר סיבה טובה להגיע למקום עם חבר טוב או בן משפחה שיעזור בבחירה. אין כל צורך למהר ומומלץ אפילו לקחת את הזמן ולעלעל באפשרויות השונות שקיימות. בדרך כלל ימצאו במקום חוברות אשר יציגו את מגוון האפשרויות וניתן יהיה להיעזר בהם. כמובן שאפשר גם לבקש קעקוע ייחודי שאין לאף אחד, אך זה יצריך תכנון מיוחד ופניה מראש אל אמן הקעקועים.

יחצ

למי מתאים לעשות קעקוע

למעשה, אין טיפוס אחד שמתאים לעשות קעקוע על גופו. המקועקעים מגיעים מכל קשת הגילאים, משני צדי המגדר ולפעמים ללא כל קשר לשיוך דתי, לאומי או מסורתי. בעלי מקצוע רבים מסתובבים עם קעקוע אחד או יותר על גופם ולעיתים כלל לא תדעו שהוא נמצא שם. קעקוע יכול להיות חבוי במקום נסתר שרק אתם והמקעקע תדעו שהוא נמצא שם. מאידך ישנם קעקועים גדולים ורחבים אשר מכסים חלקים נרחבים.

גם הגיל שבו "נהוג" לבצע את הקעקוע הראשון לא ממש קיים, ונתן לעשות זאת בכל גיל (מגיל 16 בארץ). גם המחשבה שקיים איזה שהוא קשר בין קעקועים לעולם הפשע או האלימות היא בגדר שטות גמורה ורוב בעלי הקעקועים הינם אנשים ישרים ותמימים.

מה חשוב לבדוק כאשר אנו רוצים לעשות קעקוע

הקעקוע הינו הליך רפואי שכרוך בשימוש במחט שאותה מחדירים אל השכבה העליונה של העור. עובדה זו מביאה אותנו להבנה שכדאי מאוד לבחון את המקום בו מתבצע הקעקוע וכמובן לדאוג שאמן הקעקועים יהיה בעל ניסיון רב בתחום ויעשה שימוש בציוד המתאים. הניסיון הוא חשוב מאוד ולא כדאי לפנות לאדם שאין לו לפחות כמה שנות ניסיון. בנוסף לכך, כדאי מאוד לבחון את המקום שבו נערכים הקעקועים. רמת הניקיון במקום עשויה להעיד גם על ההתייחסות והמקצועיות.

אם אתם לא סגורים על קעקוע, כדאי לחשוב על כך עוד כמה ימים וגם להתייעץ עם אנשים שעליהם אתם סומכים. עדיף שלא לבצע את הקעקוע במהירות ואחר כך להתחרט עליו. אמנם לעיתים מדובר על מהלך פתאומי שעשוי לקרות תוך פרץ של ספונטניות, אך לא תמיד כדאי לשתף עם זה פעולה כי התוצאה עשויה להיות עוגמת נפש.

מי הוא מקעקע מקצועי

כאשר אנו מעוניינים לבצע קעקוע, כדאי לבחור במומלץ ביותר. היות שמדובר על מותרות אז אין כל צורך למהר וגם אם אמן הקעקועים עסוק מוטב להמתין ולקבל את השירות הטוב ביותר. אם אתם רוצים לדעת יותר על אמן הקעקועים שלכם אז ניתן לבצע זאת על ידי כניסה לאתר האינטרנט שלו, שם תוכלו לראות גם את תיק בעבודות שלו ולהחליט אם אתם מתחברים לאופי שלו.

מי שמבצע את מעשה האמנות הוא בעל סגנון משלו ועל כן תיאלצו לסמוך עליו שהוא יבצע את הקעקוע על הצד הטוב ביותר. לאחר שאצן הקעקועים יסיים את הפעולה יש להישמע להוראות שלו כך בכל מה שנוגע לטיפול בקעקוע בימים הראשונים. בימים הראשונים יתכן ותהיה מעט אי נוחות באזורה של הקעקוע אך זה יחלוף במהרה ותוכלו ליהנות מהקעקוע שלכם.

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
טיפול בצנרות ומערכות מים וחשמל
עבודות אינסטלציה הינם מתייחסות לתיקון ותחזוקת מערכות וציוד שונים הקשורים...
תטא הילינג
בעולם קדחתני ומתיש שמעמיס עלינו מתחים אין־סופיים וחוסר ודאות קשה,...
כספת לנשק
כספת לנשק
קבלתם רישיון לנשק ואתם מחזיקים כלי נשק בבית או בבית...
שחזור מידע - כל מה שחשוב לדעת
בנוף הדיגיטלי שאנו מנווטים בו מדי יום, חיינו שזורים באופן...
על לקויות למידה, לקויות קריאה וקשיי קריאה – דומה אבל שונה
מיליוני ילדים בעולם מתמודדים עם קשיי למידה. החדשות הטובות הן...
איך נכנסים לשותפות עסקית בלי כל חשש
בתור מי שעובדים בתחום החקירות כבר לא מעט שנים, אנחנו...
עיצוב פנים בקריות
עיצוב פנים בקריות
דירות הן אולי המצרך הכי חשוב שיש היום בשוק. ועל...
יש מצבים שאסור לעבור לבד ללא ייצוג משפטי נאות
גם אנשים שאינם מורגלים במגעים עם רשויות החוק ועם נציגיהם...
לרכוש בית באזור מושלם בתל אביב
אחד המקומות הנחשבים ביותר לקניית בית בתל אביב זה ללא...
אטרקציות באזור הכרמל
יום כיף לחברות בצפון
יום עסקים באזורים הצפוניים מציע שילוב מרגש של פעילויות גיבוש...
מגשי פירות
מגשי פירות הם אחד מהפתרונות הטובים ביותר להפיק את הטעם...
מה באמת חסר לכם בגינה?
אין ספק שבית עם גינה זה חלום של אנשים רבים,...
חי נקש: צמיחה עסקית מגיעה מתוך אמונה בעצמכם ובחלומות שלכם
ש מעט מאוד רגעים בחיים בהם אתם נתקלים באנשי עסקים...
הפסיכולוגיה של האושר - ללמוד פסיכולוגיה חיובית
האושר הוא מצב אחריו אנשים רבים רודפים. בתחום הפסיכולוגיה, חקר...
הכנה לפסיכומטרי – כמה זה יעלה לכם?
מבחן הפסיכומטרי הוא אחד מאבני הדרך החשובות ביותר בחייו של...
חידוש מטבחים - שיפוץ מטבח ישן
המטבח שלכם נראה נורא כבר לא מעט חודשים? הדלתות שלו...