Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חברה לקידום אורגני: 8 שלבים להגברת את הדירוג שלכם בגוגל

חברה לקידום אורגני: 8 שלבים להגברת את הדירוג שלכם בגוגל
מקור freepik

התפקיד העיקרי של חברה לקידום אורגני, הוא לתרגם את הידע והמומחיות שלה לאסטרטגיית שיווק יעילה לעסק שלכם.

בואו נצלול לאסטרטגיית קידום אתרים אורגנית בת שמונה שלבים, שתגרום לגוגל לקדם את האתר שלכם ולהציב אותו בראש תוצאות החיפוש. הנה שמונה שיטות עבודה מומלצות לקידום אורגני שמומחי קידום לוקחים בחשבון כשהם מקדמים את האתר שלכם.

חברה לקידום אורגני: 8 שלבים להגברת את הדירוג שלכם בגוגל
מקור freepik

1. ניהול מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח הוא שלב חשוב ביותר, ומומחי קידום מאמינים שהוא הבסיס לאסטרטגיות יעילות של קידום אתרים אורגני. 

במהלך ביצוע מחקר מילות מפתח, המומחים משתמשים בכלים מקצועיים כדי לזהות מילות מפתח יקרות ערך לעסק שלכם ולתעשייה. הם מתחילים על ידי הזנת מילות מפתח שקשורות למוצרים או לשירותים שלכם. משם ניתן לראות:

  • וריאציות של מילות מפתח אלה.
  • נפחי החיפוש שלהן.
  • רמת התחרות.
  • וערך מחיר לקליק.

באופן אידיאלי, הצוות של חברה לקידום אורגני בוחר מילות מפתח עם נפחי חיפוש חדשים גבוהים ותחרות נמוכה, כדי למצוא מילות מפח יעילות.

2. מיקוד מילות מפתח

בבחירת מילות מפתח, המומחים לוקחים בחשבון מיקוד למגוון מילות מפתח עם זנב קצר וזנב ארוך. מילות מפתח עם זנב קצר הן מילות מפתח כלליות יותר כמו "עוגת גלידה". מילות מפתח בעלות זנב ארוך הן מילות מפתח וביטויים פרטניים יותר כמו "גלידת שוקולד צ'יפס בסגנון ביתי". כפי שאתם יכולים לראות, מילות המפתח האלו שונות מאוד ומושכות את המחפשים עם כוונות שונות.

אם אתם מנהלים גלידריה וכותבים עמוד שממוקד למילת המפתח "עוגת גלידה", יהיה לכם דירוג קשה מאוד עבור מילת מפתח זו בתוצאות החיפוש. למה? מכיוון שאלפי בעלי גלידריות אחרים מנסים גם הם לדרג את אותה מילת מפתח בדיוק. כפי שאתם יכולים לראות, נפח החיפוש סופר גבוה עור מילת המפתח, אבל כך גם התחרות.

3. חשיבות מיקוד מילות מפתח עם זנב ארוך

מצד שני, אם אתם כותבים עמוד שממקד למילת המפתח זנב ארוך "גלידת שוקולד צ'יפס בסגנון ביתי", יהיה לכם דירוג טוב הרבה יותר מאחר ולא כל גלידריה תיצור תוכן אודות אוו מוצר. נפח החיפוש נמוך בהרבה, אבל כך גם התחרות.

4. יצירת תוכן לתמונת מילות המפתח האיכותיות ביותר שלכם

לאחר בחירת רשימת מילות מפתח שממוקדות באופן יעיל לקהל שלכם, זה הזמן בו חברה לקידום אורגני מתחילה לפרסם תוכן. גוגל מדרגת תוכן בתוצאות חיפוש, כך שחשוב שהתוכן יהיה אינפורמטיבי ומועיל לקוראים כדי לזכות בדירוג אורגני מוביל. ניתן לבחור לפרסם מגוון סוגי תוכן על מנת למקד את מילות המפתח שלכם.

ללא קשר לסוג התוכן הנבחר, יש לשאוף לספק למשתמשים את המידע הטוב ביותר על מילת המפתח שלכם.

5. הוספת מולטימדיה לתוכן

אחד הצעדים החשובים ביותר לקידום אתרים אורגני הוא הוספת מולטימדיה לתוכן. למרות שמולטימדיה עשויה להיראות טריוויאלית, היא רחוקה מזה. האמת היא שיש המון הטבות להוספת מולטימדיה לתוכן שלכם.

ראשית, המונח מולטימדיה פירושו תמונות, אינפוגרפיקה ואפילו סרטונים. זהו סוג תוכן נהדר לשיפור הנראות של טקסטים ארוכים, והוא מסייע לשמור על מעורבות המשתמשים באתר שלכם. אבל איך המולטימדיה מיטיבה עם הקמפיינים שמופעלים על ידי חברה לקידום אורגני? באו נראה.

6. לא משנה איך עושים את זה, המטרה צריכה להיות להחזיק את הגולשים יותר זמן באתר

כל הפעולות והשלבים של קידום אורגני מטרתם להחזיק את הגולשם יותר זמן באתר שלכם. זמני השהייה, או כמה זמן בו המשתמשים נשארים באתר שלכם, הוא גורם חשוב בדירוג בגוגל.

כל תוספת קטנה לאתר, שמסייעת לשמור על משתמשים באתר היא עוד שנייה לקראת זמן השהייה הכולל שלכם, מה שמועיל לדירוג החיפוש שלכם.

7. אופטימיזציה לאתר

מהירות טעינת העמודים היא גורם נוסף בדירוג של גוגל. קחו את זה בחשבון. יותר ממשתמשי הגוגל, או ליתר דיוק, 53% מהם, יעזבו את האתר שלכם אם זמן הטעינה שלו ייקח יותר משלוש שניות. אף על פי שזה נשמע כמו מהירות שיא, זה לא כל כך נדיר בעידן הטכנולוגי של היום.

ביצירת מבנה קישורים פנימיים אתר באמצעות קישור הדפים יחד, חברה לקידום אורגני מקלה על גוגל לסרוק את האתר שלכם. הסריקה מאפשרת לגוגל לשים לב לאילו מילות מפתח התוכן שלכם ממקד, מה התמונות שלכם מתארות. ועוד.

8. חשיבות הקישורים הפנימיים

אבל כדי שלגוגל יהיה קל למצוא את כל דפי האתר לסרוק אותם, יש ליצור מבנה חזק של קישורים פנימיים. המומחים מבצעים פעולה זו באמצעות קישור לעמודים אחרים בתוכן האתר שלכם.

לדוגמא, אם אתם מדברים באחד מעמודי השירותים שלכם על כמה קל לשטוף את השטיח שאתם מוכרים, וכתבתם מאמר על איך לעשות זאת, המומחים מקשרים לעמוד השירות הזה. באופן דומה, ניתן לקשר לעמוד המוצר שלכם לשטיח בתוך האתר שלכם.

כשזה מגיע לשיטות עבודה מומלצות, תרצו לשכור שירותי חברה לקידום אורגני שיודעת לבצע את הקישורים עם כל עמודי האתר שלכם ולהבטיח שכולם מקושרים לפחות בשלושה עמודים באתר שלכם על מנת לקבל מבנה אופטימלי של קישורים פנימיים. חוץ מזה, חשוב לקחת בחשבון את ההיררכיה של עמודי האתר שלכם במהלך יצירת מערכת קישורים פנימיים.

בשורה התחתונה, מוכנים ליישם אסטרטגיית קידם אתרים אורגנית?

רוצים להתחיל לקצור את היתרונות של אסטרטגיית קידום אתרים אורגנית בהתאמה אישית? אם אתם מבולבלים לגבי תהליך האסטרטגיה המתאים לאתר שלכם, אל תדאגו. 

למרות שאתם יכולים לבצע קידום אורגני בעצמכם, זו התחייבות ענקית, ומומלץ להעסיק שירותי חברת קידום אורגני שמתמחה בתחום עם ניסיון של עשר שנים לפחות, ושיש לה תוצאות מדהימות מוכחות עבור הלקוחות שלה במונחים של הגברת ההכנסות כתוצאה מתנועת גולשים באתר. 

אם תרצו לעבוד עם חברת קידם אורגנית מעולה, תקבלו שירותים של עיצוב קמפיין שיווק אורגני שמותאם אישית לקידום אתרים שמסייע לעסק שלכם לצמוח!

בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
כספת לנשק
כספת לנשק
קבלתם רישיון לנשק ואתם מחזיקים כלי נשק בבית או בבית...
שחזור מידע - כל מה שחשוב לדעת
בנוף הדיגיטלי שאנו מנווטים בו מדי יום, חיינו שזורים באופן...
על לקויות למידה, לקויות קריאה וקשיי קריאה – דומה אבל שונה
מיליוני ילדים בעולם מתמודדים עם קשיי למידה. החדשות הטובות הן...
איך נכנסים לשותפות עסקית בלי כל חשש
בתור מי שעובדים בתחום החקירות כבר לא מעט שנים, אנחנו...
עיצוב פנים בקריות
עיצוב פנים בקריות
דירות הן אולי המצרך הכי חשוב שיש היום בשוק. ועל...
יש מצבים שאסור לעבור לבד ללא ייצוג משפטי נאות
גם אנשים שאינם מורגלים במגעים עם רשויות החוק ועם נציגיהם...
לרכוש בית באזור מושלם בתל אביב
אחד המקומות הנחשבים ביותר לקניית בית בתל אביב זה ללא...
אטרקציות באזור הכרמל
יום כיף לחברות בצפון
יום עסקים באזורים הצפוניים מציע שילוב מרגש של פעילויות גיבוש...
מגשי פירות
מגשי פירות הם אחד מהפתרונות הטובים ביותר להפיק את הטעם...
מה באמת חסר לכם בגינה?
אין ספק שבית עם גינה זה חלום של אנשים רבים,...
חי נקש: צמיחה עסקית מגיעה מתוך אמונה בעצמכם ובחלומות שלכם
ש מעט מאוד רגעים בחיים בהם אתם נתקלים באנשי עסקים...
הפסיכולוגיה של האושר - ללמוד פסיכולוגיה חיובית
האושר הוא מצב אחריו אנשים רבים רודפים. בתחום הפסיכולוגיה, חקר...
הכנה לפסיכומטרי – כמה זה יעלה לכם?
מבחן הפסיכומטרי הוא אחד מאבני הדרך החשובות ביותר בחייו של...
חידוש מטבחים - שיפוץ מטבח ישן
המטבח שלכם נראה נורא כבר לא מעט חודשים? הדלתות שלו...
מערכת ניהול עשן במבנה
מפוחי אוורור הם אחד הדברים החשובים במבנה, בעיקר במבנים גדולים....
המסיבה שלכם זקוקה למקום שמרגישים בו אהבה
מקומות רבים שמשמשים לעריכת אירועים קטנים ובינוניים נמצאים במקומות רחוקים...