Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לבחור תופים אלקטרוניים לילד שלך?

איך לבחור תופים אלקטרוניים לילד שלך?
קרדיט pixabay

יש האומרים, כי ככל שהילד קטן, כך הוא קולט יותר. חשיפה של הילד שלכם ללימודי כלי נגינה, כשהוא רך בשנים, מתגמלת ביותר. ואם כבר כלי נגינה, אז מדוע שלא תופים? אכן מדובר בשאלה נוקבת ורבת משמעות. למידת תופים אלקטרוניים בגיל הרך בהכרח טומנת בחובה יתרונות  רבים, ויש להתייחס לשאלה זאת בתשומת לב הראויה. מה שיותר נפלא בזה, שלשאלה איך לבחור תופים אלקטרוניים לילד שלך? נשיב כי ישנם ערכות של תופים אלקטרוניים קטנות, ומה שמייחד אותן בא לידי ביטוי בכך שהתופים האלקטרוניים מסוגלים להפיק רמות קול נמוכות למדי. אפשר לשלוט על וויסות הקול, כך שהשכנים שלכם, ואפילו אתם, לא תמרטו שערות נוכח רעשי התרגול. 

איך לבחור תופים אלקטרוניים לילד שלך?
קרדיט pixabay

בחירת תופים אלקטרוניים בהתאמה למרחב קטן

כאשר מתחבטים בשאלה – איך לבחור תופים אלקטרוניים לילד שלך? ראשית כל, יש להבין שלרוב חדר הילדים קטן למדי, ועמוס לעייפה. לפיכך, קנייה של תופים אלקטרוניים לילדים שבתחילת דרכם היא מושלמת, בהיותה כאמור קטנה ומסתדרת היטב בחלל. כאשר מרחב המגורים של ילדכם קטן, כל רחש ממנו עשוי להישמע עוצמתי, בפרט כאשר עסקינן אודות נגינה על תופים. אך הסירו כל דאגה מעל ללבכם. כאשר תבחרו במערכת של תופים אלקטרוניים כל הסאונד נמצא תחת בקרה. הילדים שלכם יכולים לתופף בכל זמן נתון, כאוות נפשם, ואף אחד אחר לא יסבול מרעש מחריש אוזניים. במערכת תופים שכזאת חשוב שתקפידו, כבר בעת הרכישה, שיש בה אופציה של נגינה בעוצמות רעש רבות, כמו גם בעוצמות רעש מועטות. ואם תרצו "להגדיל ראש", באפשרותכם לקנות לילדכם אוזניות ייעודיות. כך שהוא יוכל להתאמן בכל זמן נתון, גם בשעות הקטנות של הלילה, ואף אחד מהקרובים אליכם לא ירטון בגין הרעש שהוא מייצר מהנגינה על התופים.

למה יש לשים לב לפני בחירת תופים אלקטרוניים למתחילים?

השאלה החשובה – איך לבחור תופים אלקטרוניים לילד שלך? תיענה שיש לשים לב לכמה פרמטרים בטרם בחירת תופים אלקטרוניים למתחילים. ולהלן נציג בפניכם את עיקרי הדברים –

  • שימו לב לאלמנט העקביות של הצלילים שבוקעים מהתופים האלקטרוניים. קיימים המון דגימות. הדבר רנטבילי בפרט כאשר מדובר בהופעה שאיננה גדולה. ניתן אף לכוון את העוצמה דרך המיקסר. כדאי שתחקרו קצת את הנושא לפני שתגיעו לחנות. ככלות הכול – "ידע זה כוח".
  • למי שעדיין אינו מבין, נשמח לספר כי הסאונד שבתופים האלקטרוניים מופק באמצעות מודול של תופים. התופים האלקטרוניים עשויים להפיק צלילים ייחודיים, מכל מערכת תופים אחרת. במידה ואתם מעוניינים שמערכת התופים למתחילים תפיק צלילי פיוז'ן, או לחלופין צלילי דאנס, תבררו כבר במעמד הבירור הראשוני בחנות, עם נציג המכירות, מה מערכת התופים האלקטרוניים הכי מתאימה לכך.
  • ונחזור לנושא הרעש, שמייצרת מערכת התופים. בתופים אלקטרוניים הכול נעשה באופן האלקטרוני. לא קיימים בה ראשי תופים, כי אם קיימים בה ראשי רשת, בדגם מתקדם; ובסטנדרטי יש רפידות גומי. רגע לפני שאתם בוחרים תופים אלקטרוניים, תוודאו כי המערכת מסוגלת לנטרל רעשים, עד לכדי מיגור אבסולוטי שלהם. הדבר מאוד משמעותי לכל מי שמעוניין לנגן בביתו, בכל שעה, מבלי לשמוע תלונות ממי שסמוך למקום משכנו. 
  • עלות – כמו כל דבר בחיים, הכול "מתחיל ונגמר בכסף". אבל יש דברים שלא מומלץ להחליט מתוך שיקולי עלות בלבד. כידוע "הזול עולה ביוקר". אין הכוונה, כמובן, שתרכשו את מערכת התופים האלקטרוניים היקרה ביותר, אבל בוודאי שלא את הזולה ביותר. בחנו כמה חנויות מבעוד מועד. תשאלו את כל השאלות החשובות. תבינו מה באמת אתם מקבלים בתמחור המערכת. השוו בין כמה חנויות. ורק בסוף תחליטו מה מתאים ביותר למסגרת התקציב שלכם.
בואו לקרוא מגוון כתבות מעניינות
איך נכנסים לשותפות עסקית בלי כל חשש
בתור מי שעובדים בתחום החקירות כבר לא מעט שנים, אנחנו...
עיצוב פנים בקריות
עיצוב פנים בקריות
דירות הן אולי המצרך הכי חשוב שיש היום בשוק. ועל...
יש מצבים שאסור לעבור לבד ללא ייצוג משפטי נאות
גם אנשים שאינם מורגלים במגעים עם רשויות החוק ועם נציגיהם...
לרכוש בית באזור מושלם בתל אביב
אחד המקומות הנחשבים ביותר לקניית בית בתל אביב זה ללא...
אטרקציות באזור הכרמל
יום כיף לחברות בצפון
יום עסקים באזורים הצפוניים מציע שילוב מרגש של פעילויות גיבוש...
מגשי פירות
מגשי פירות הם אחד מהפתרונות הטובים ביותר להפיק את הטעם...
מה באמת חסר לכם בגינה?
אין ספק שבית עם גינה זה חלום של אנשים רבים,...
חי נקש: צמיחה עסקית מגיעה מתוך אמונה בעצמכם ובחלומות שלכם
ש מעט מאוד רגעים בחיים בהם אתם נתקלים באנשי עסקים...
הפסיכולוגיה של האושר - ללמוד פסיכולוגיה חיובית
האושר הוא מצב אחריו אנשים רבים רודפים. בתחום הפסיכולוגיה, חקר...
הכנה לפסיכומטרי – כמה זה יעלה לכם?
מבחן הפסיכומטרי הוא אחד מאבני הדרך החשובות ביותר בחייו של...
חידוש מטבחים - שיפוץ מטבח ישן
המטבח שלכם נראה נורא כבר לא מעט חודשים? הדלתות שלו...
מערכת ניהול עשן במבנה
מפוחי אוורור הם אחד הדברים החשובים במבנה, בעיקר במבנים גדולים....
המסיבה שלכם זקוקה למקום שמרגישים בו אהבה
מקומות רבים שמשמשים לעריכת אירועים קטנים ובינוניים נמצאים במקומות רחוקים...
עריסה איכותית לשינה טובה יותר
השאלה איפה ואיך התינוק שלכם יישן מטרידה אתכם כי שמעתם...
ללמוד מקצוע לחיים בכל מקום, בכל זמן
כשאת מחפשת מקצוע שאת יכולה להתפרנס ממנו בכבוד ולא להחליף...
מי פועל למען הזכויות שלכם?
מצבים קשים בחיים מזמנים לנו התמודדות ארוכה שמחייבת החלמה ושיקום...